Wtorek, 19 Marca 2019

Aktualna pogoda w Gniewinie:

Duze zachmurzenie

4°C

Duze zachmurzenie

Wilgotnosc: 90%

Wiatr: 14.48 km/h

Balet-CKiB-a

W budynku Centrum Kultury w Gniewinie, co tydzień odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez profesjonalną tancerkę Dorotę Więckowską. 
Oto aktualne zespoły taneczne:

Miks Dance:
to zespół , który łączy kulturę kaszubską z tańcami nowoczesnymi. Współpracuje z zespołem “ Nadolanie “ pod dyrekcją Ilony Kowalczyk. Ma za sobą wiele występów na uroczystościach gminy Gniewino, jak i w Wejherowie, Gościcinie i okolicach. Zespół brał udział w licznych turniejach powiatowych oraz ogólnopolskich. 


Red Team:
zespół cheeleaders działajace przy Gminnej Orkiestrze Dętej pod dyrekcją Waldemara Szczypiora. Zespół istnieje od 4 lat. Ma w swoim dorobku wiele występów plenerowych w Gniewinie, jak i okolicach. Występował na licznych turniejach powiatowych i ogólnopolskich. Największy sukces to I miejsce na Ogólnoposkim Turnieju w Łebie 2012 w kategorii cheerleaders.

Mały Balet (3-5 lat), Gwiazdki Mini (6-9 lat) i Gwiazdki (od 10 lat):
to zespoły miłośniczek sztuki baletowej. Dziewczynki uczą się tańca klasycznego, jego podstaw oraz krótkich wariacji tanecznych. Zespoły uczestniczą w imprezach gminnych oraz biorą udział w turniejach tanecznych. Ostatni ogromny sukces to II miejsce na Ogólnopolskim turnieju w Gdańsku “ Mam Talent” w kategorii taniec współczesny.

Zumba Kids i Zumba Kids Junior:
to przede wszystkim szybkie i pomysłowe choreografie do najbardziej znanych utworów muzyki dance ostatnich zesonów. Zespoły cechuje zaangażowanie i niekończąca się energia młodych artystów, a ich występy wprowadzają widzów w znakomity nastrój.

 

Zapraszamy także serdecznie na nowości taneczne!!!

TANIEC WSPÓŁCZESNY –

Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak np. modern dance i taniec jazzowy. W choreografii można wykorzystywać elementy akrobatyki.
Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny nazywany baletem. Jest bardzo luźną formą tańca. Technika tańca współczesnego doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia ogólną sprawność ciała, gibkość oraz elastyczność, uczy wyrażać emocje i uczucia. 
Zajęcia prowadzone są przez Aleksandrę Maluga. Dyplomowaną tancerkę oraz instruktorkę tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Feliksa Parnell w Łodzi.
Zajęcia rozpoczynają się już 08.09.2015 i będą odbywać się w każdy wtorek o godzinie 17.00.
Do grupy mogą się zapisać dzieci od 8 roku życia.

 

ZUMBA FITNESS – dla dorosłych

Zumba® Fitness jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi ciało. Zumba® to nazwa programu fitness, stworzonego przez tancerza i choreografa Alberto Pereza z Kolumbii w latach 90-tych XX wieku. Zumbę spopularyzował Alberto Perlman.

Zumba®Fitness łączy ze sobą tańce latynoamerykańskie z ćwiczeniami tak, aby fitness był dobrą zabawą i angażował wszystkie główne grupy mięśni w ciele. Program czerpie elementy salsy, merengue, mambo, flamenco, cha-cha , samby, tańca brzucha, hip-hopu czy nawet tango.

Zajęcia prowadzi prawie 100 tys. licencjonowanych instruktorów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Zajęcia rozpoczynają się w czwartek 10.09.15 i będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 18.30.

 

Plan zajęć tanecznych 2016/2017 (klik)

Cennik:
tance cennik aaa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uczestnikom zajęć tanecznych biorącym udział w większej ilości zajęć obniżane są koszty:
1 rodzaj zajęć - 30 zł/osoba lub 20 zł/osoba w przypadku zespołu Red Team
2 rodzaje zajęć - 50 zł/osoba
3 rodzaje zajęć - 60 zł/osoba
Opłacanie czesnego za zajęcia taneczne w terminie do 10 każdego miesiąca, na rachunek bankowy CKSTiB w Gniewinie: 22 8350 0004 4200 7836 2000 0010

Kontakt:
tel. 58 670 63 37
e-mail:  

Karta zgłoszeniowa -plik w formacie doc.
Umowa - plik w formacie doc. 

Galeria zdjęć Szkoły Tańca "Dora Dance" w Gniewinie:

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Go to top